Pazartesi, Aralık 4, 2023
Ana SayfaDünyaNisa eleniyor mu?

Nisa eleniyor mu?

Survivor yarışmasına uyum sağlamakta zorlanan Nisa isyan etti. Yeni bölüm fragmanında genç yarışmacı ‘olmuyor’ sözleriyle gözyaşlarına boğuldu. Nisa’nın bu hareketinden sonra Acun Ilıcalı devreye girdi. Yarışmacılara genel bir konuşma yapan Ilıcalı, “Hiç kimseyi Survivor’da zorla tutmuyoruz, devam edemeyecek yarışmacı devam edemeyebilir bizim açımızdan bir problem asla yok hiçbir zaman da olmadı. Bize net olarak başvuruyorsa da yarışmadan elenmesine müsaade ederiz” açıklamasını yaptı.
Survivor’ın yayınlanan son bölümünde eleme adayı belli oldu. Survivor’da ikinci eleme adayı Gizem oldu. Fakat yeni bölüm tanıtımı şoke etkisi yarattı. Nisa’nın yeni bölümde ‘olmuyor’ tepkisi Acun Ilıcalı kızdırdı. Ilıcalı “Biz burada kimseyi zorla tutmuyoruz” açıklamasını yaptı.
YASİN’DEN TEPKİ
Yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımında yarış devam ediyor. Gönüllüler takımında yer alan Nisa, yarışma sırasında ağlamaya başlıyor. Yasin tarafından da uyarılan ve diğer alanda beklemesi söylenen Nisa, Yasin’e “Olmuyor” diyerek üzüntüsünü dile getiriyor.
ERSİN’İN AYAKKABILARINI GÖLE ATTI
Dün akşam yayınlanan bölümde ünlüler ve gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyunu için yarıştı. Oyun öncesi Ersin’den ayakkabı isteyen Nisa yarışmaya, Ersin’in ayakkabısıyla çıkmıştı. Finalde oyunu kaybeden Nisa sinirlenip ayakkabıları ayağından çıkarıp göle fırlattı. Nisa’nın bu hareketi tepki topladı.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments