Cuma, Şubat 23, 2024
Ana SayfaEskişehirBaşkanlığa Adayım

Başkanlığa Adayım

Eskişehir'deki Emirdağlılar Vakfı'nın 04-18 Ekim tarihlerinde yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulunda, Vakıf Başkanlığına Avukat Gürler Koçak adaylığını açıkladı.

Vakıf Başkanlığına adaylığını açıklayan Avukat Gürler Koçak konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, ”Eskişehir’deki Emirdağlılar Vakfı’nın 04-18 Ekim.2020 tarihlerinde yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulunda, Vakıf Başkanlığına adayım. Emirdağlıların birliği ve güçlü projelerin geçmesi için genç ve yenilikçi bir liste ile aday olduğumu bildiriyorum. Tüm hemşehrilerimden desteklerini bekliyorum. Vakıf Başkanlığını kazandığımız taktirde ekibimizle birlikte yapacağımız ve gerçekleştireceğimiz projelerimizi açıklıyorum:
Birinci projemiz; 20 adet engelli çocuğu, Eskişehirden, Brüksel’e götüreceğiz ve Brüksel’den de 20 adet engelli çocuğu da Eskişehir’e getireceğiz. Götürdüğümüz çocuklar, Emirdağ kökenli olacak.
İkinci projemiz; 25 adet üniversite öğrencisine, yüksek lisans için Hollanda, Fransa ve Belçika’ya götüreceğiz. Oradaki Emirdağlı toplumu; bunlara burs verecek ve kalacak yeri sağlayacak ve üniversitelerle diyaloğunu sağlayacak. Bu projemizin sözünü aldık.
Üçüncü projemiz; üniversite mezunu Emirdağ kökenli gençlerden 15 kişiyi, Belçika, Hollanda ve Fransa da stajyer olarak kabulünü sağlamak için çalışacağız.
Dördüncü projemiz ise; önümüzdeki üç yıl boyunca Emirdağ kökenli olup, muhtarlığa aday olmak isteyen tüm hemşehrilerimize, mahalle bazında manevi, maddi ve bilgi destek sağlayacağız” dedi.

Haber & Resim : Ertuğrul ALTINEL

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments