Pazartesi, Aralık 4, 2023
Ana SayfaEğitimKAHEV, "Doktorclub Awards 2020"nin Finalinde

KAHEV, “Doktorclub Awards 2020″nin Finalinde

KAHEV olarak, "Doktorclub Awards 2020"nin finalinde olduğumuzu bildirmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

“Türkiye’nin Sağlık Ödülleri”ne yapılan birbirinden değerli çok sayıdaki başvuru arasından sıyrılarak “Yılın Sivil Toplum Kuruluşu – Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi” kategorisinde, ödüle aday altı kuruluşun arasında, finalde, olmanın gururunu yaşamaktayız.

Vakfımız, söz konusu kategoride, genel anlamda finalist olmasının yanında, ayrıca “Emanetiniz, Emanetimizdir” bağış projesi kapsamında, geçtiğimiz Babalar Günü’ne özel olarak hazırladığı kısa film ile de final adaylarından biri olarak seçilmiştir. Öncelikle, aynı kategoride iki proje ile temsil edilen tek kurum olarak, çok kıymetli jüriye, KAHEV’e gösterdikleri takdir için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

“Doktorclub Awards 2020″de, “Yılın Sivil Toplum Kuruluşları – Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi” kategorisinde KAHEV’e oy vermeyi düşünen siz değerli hekim arkadaşlarımızdan, oylarımızın bölünmemesi adına,
Vakfımızın genel anlamda aday olduğu seçeneği
(“FİNALİST: KADIN HEKİMLER EĞİTİME DESTEK VAKFI – YENİLİKÇİ UYGULAMASI/PROJESİ: KAHEV – KADIN HEKİMLER EĞİTİME DESTEK VAKFI” olarak belirtilen) tercih etmelerini rica etmekteyiz.

Henüz doktorclub.com üyesi değilseniz, https://www.doktorclub.com/kayit adresi aracılığıyla platforma ücretsiz üyeliğinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.
Üyelik aktivasyonundan sonra ise https://www.doktorclubawards.com/finalists.php bağlantısında yer alan, birbirinden değerli finalistler arasından seçiminizi yaparak, 30 Kasım 2020 tarihine kadar, ödüllerdeki oyunuzu kullanabilirsiniz.

Eğitimin gücüne inanan tüm meslektaşlarımızın seçimini KAHEV‘den yana kullanacaklarını ümit ediyor, tüm camiamızın desteğini bekliyoruz.

Saygılarımızla,

KAHEV Yönetimi

lütfenpaylaşın #kahev #kadınhekimlereğitimedestekvakfı #KAHEVletümçocuklarokuyor #doktorclub #doktorclubawards #doktorclubawards2020 #türkiyeninsağlıködülleri

Doktorclub Awards Doktorclub.com

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments