Kaymakam Bilici, Öğrencilere Ders Materyali Dağıttı

Covid-19 salgını nedeniyle eğitimlerini uzaktan sürdüren öğrencilerin eğitim ihtiyaçları karşılanmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kaymakam Osman Bilici, Karacalar köyünde devam eden “Köy Köy Eğitime Yolculuk” Projesine katılarak öğrencilere ders materyali hediye etti.

Kaymakam Osman Bilici’ye eşi Filiz Bilici, Kaymakam Refiki Tunahan Nas, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz ve ilgili proje koordinatörleri eşlik etti.

Köy Köy Eğitime Yolculuk Projesini Çok Önemsiyorum
Öğrencilere destek olmak amacıyla yürütülen çalışmaların önemini vurgulayan Kaymakam Osman Bilici: ”Proje kapsamında özveriyle ve büyük emeklerle çalışan bir üst kurul oluşturduk. Ekibimiz öğrencilerimiz için elinden gelen çabayı gösteriyor. Amacımız Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza, hayat boyu eğitimi benimseyen, modern dünyada söz sahibi olabilen, eğitimden aldığı güçle yoğun rekabet ortamının şartlarına uyum sağlayabilen, bağımsız düşünebilen ve sorgulayan bireyler yetiştirebilmektir.
Bunun için; öğretmen, veli ve öğrenci koordinasyonunu en güzel şekilde tesis ederek, çocuklarımızın eksiksiz ve başarılı bir şekilde eğitim hayatını tamamlamaları için elimizden gelenin daha fazlasını yapmak zorundayız.” dedi.