Acıbadem Eskişehir Hastanesi ile Türkiye Kamu-Sen Emirdağ Temsilciliği Arasında İndirim Anlaşması Yapıldı

Bölgenin önde gelen kurumsal sağlık kuruluşlarından biri olan, Acıbadem Eskişehir Hastanesi ile Türkiye Kamu-Sen Emirdağ temsilciliği arasında indirim anlaşması yapıldı.
Hastane direktörü Mevlüt Yıldırım, Türk Eğitim-Sen Emirdağ başkanı Yavuz Öztuncer’in katılımları ile işbirliği protokolü imzalandı. Emirdağ ilçesinde bulunan Türkiye Kamu-Sen üyeleri ve 1. derece yakınları bu indirimden faydalanabilecekler.

Türk Eğitim-Sen Emirdağ başkanı Yavuz Öztuncer yapmış olduğu açıklamasında”Üyelerimizin özlük haklarını korumak adına verdiğimiz mücadelenin yani sira sosyal haklar kazanmak adına da çalışmalarımız devam ediyor. Kaliteli sağlık hizmetleri ve uzman kadrosu ile birçok arkadaşımızın tercihi olan Acıbadem Eskişehir Hastanesi yönetimine bizlere göstermiş oldukları yakin ilgiden ötürü ve üyelerimize sağladıkları imkânlardan dolayı camiamız adına teşekkür ediyorum. İlçe düzeyinde Emirdağ Kamu-Sen ile anlaşma yapmaları da bizler için ayrıca önemlidir. Tüm üyelerimize sağlıklı günler dilerim. İki taraf içinde hayırlı olsun.” dedi.