Ana Sayfa Eğitim Kaymakam Bilici, Yüz Yüze Eğitime Başlayan Okulları Ziyaret Etti

Kaymakam Bilici, Yüz Yüze Eğitime Başlayan Okulları Ziyaret Etti

Covid-19 tedbirleri kapsamında yüz yüze eğitime verilen ara, kademeli olarak sonlandırılıyor. Birleştirilmiş sınıflarda, köy ve benzeri seyrek nüfuslu yerleşim yerlerinde yüz yüze eğitime başlandı.

Covid-19 tedbirleri kapsamında yüz yüze eğitime verilen ara, kademeli olarak sonlandırılıyor.
Birleştirilmiş sınıflarda, köy ve benzeri seyrek nüfuslu yerleşim yerlerinde yüz yüze eğitime başlandı.
2020-2021 eğitim öğretim yılı ikinci dönemi eğitim camiasına hayırlı olsun
Bu kapsamda Kaymakam Osman Bilici, koronavirüs tedbirleri alınarak eğitim öğretime başlayan Gömü İlkokulu ile Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilere derslerinde başarılar dileyerek öğrencileri okulun ilk gününde yalnız bırakmadı.
Sınıfları gezerek öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Bilici, öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla derse girdi. Öğretmenler odasında da öğretmenlerle buluşan Kaymakam Bilici, burada yaptığı açıklamada; “En kısa sürede diğer çocuklarımızı da okullarımıza alarak normal süreçte eğitim öğretime devam etmeyi umut ediyoruz. 2020-2021 eğitim öğretim yılı ikinci dönemi eğitim camiasına hayırlı olsun.” dedi.
Kaymakam Bilici’ye ziyaretlerinde Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz ve Emirdağ Merkez Jandarma Karakol Komutanı J.Tğm. Yunus Tosun eşlik etti.