Kurum Amirlerimizden Şehit Ailelerine Anlamlı Ziyaret

18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. Yıl dönümü münasebetiyle kurum amirlerimiz, ilçemizde ikamet eden şehit ailelerini ve şehitlerimizin mezarlarını ziyaret etti.
Amirlerimiz, şehit ailelerimizle sohbet ederek devletimizin her zaman yanlarında olduklarını belirttiler.

Kaymakam Osman Bilici eşi Filiz Bilici Piyade Sözleşmeli Er Cumali Sarıtaş’ın ailesini ziyaret etti
Kaymakam Osman Bilici, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. Yıl Dönümü münasebetiyle Hakkâri’nin Dağlıca bölgesinde, nöbet sırasında şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Cumali Sarıtaş’ın ailesini ziyaret etti.
Kaymakam Bilici’nin, ziyaretiyle eş zamanlı olarak ilçemizde genelinde kurum amirleri tüm şehit ailelerini ziyaret ederek bu anlamlı günde şehit ailelerinin yanlarında oldular.
Bir süre şehit ailesiyle sohbet eden ve bir istekleri olup olmadığını soran Kaymakam Bilici, şehidimizin ailesiyle yakından ilgilenerek, “sizler bize şehidimizin emanetisiniz bizler, her zaman şehit ailelerinin yanındayız.” dedi.
Kaymakam Bilici’ye, eşi Filiz Bilici ve Emirdağ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şükriye Yeşildağ eşlik etti.

Belediye Başkanı Serkan KOYUNCU ve Eşi Hümeyra KOYUNCU Şehit İsmail ÇELİK’in ablası Zehra ÇELİK’i ziyaret etti
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü münasebetiyle Şehit İsmail ÇELİK’in ablası Zehra ÇELİK’i ziyarette bulunan Belediye Başkanı Serkan KOYUNCU ve Eşi Hümeyra KOYUNCU vatan ve millet var olsun diye canlarını feda eden aziz şehitlerimizin sonsuz istirahatlarında dualarla anıyoruz. Ve onların bize emanet ettiği baş tacı ailelerine huzur ve mutlu bir yaşam diliyorum.

18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. Yıl dönümü münasebetiyle kurum amirleri, ilçemizde ikamet eden şehit ailelerini ve şehitlerimizin mezarlarını ziyaret ederek edip,ziyarette bulundukları şehit ailelerine devletimizin her zaman yanlarında olduklarını belirttiler.