Emirdağ’da ‘Karayolları Trafik Haftası’ etkinliklerle kutlandı

Emirdağ’da ‘Karayolları Trafik Haftası’ çeşitli etkinliklerle kutlandı. Haftanın kutlanmasından sürücüler memnun oldular.
1-7 Mayıs 2021 tarihleri arasında kutlanan ‘Karayolları Trafik Haftası’ etkinlikleri kapsamında; Emirdağ İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve İlçe Jandarma Trafik ekipleri tarafından Emirdağ’da çeşitli etkinlikler yapıldı ve Trafik kurallarına uyulması çağrısı yapıldı.

‘Karayolları Trafik Haftası’ kapsamında; Emirdağ İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ve İlçe Jandarma Trafik ekipleri, bir dizi etkinlikler planladı.
Tam kapanmaya denk gelen hafta kapsamında; ‘Evdeyim Ama Trafik Kuralları Aklımda’, ‘Trafikte Her Yıl Daha İyiye’ ve ‘Emniyet Kemerimi Unutmam’ sloganlarıyla sürücülere trafik kuralları ile ilgili broşürler dağıtıldı. Emirdağ Belediyesi hoparlöründen vatandaşların duyarlı hale gelmesi ve trafik konusunda bilinçlendirilmesi amacıyla anonsların yapıldı. Hafta kapsamında; Emirdağ İlçe Jandarma Komutanlığı ile ortaklaşa bilgilendirilme yapıldı. Emirdağ İlçesi’nin çeşitli yerlerinde oluşturulan kontrol ve denetim noktalarında; vatandaşların bilgilendirildi ve trafik kurallarını tanıtıcı broşürler sürücülere dağıtıldı.

HABER VE FOTOĞRAFI: HAZIRLAYAN VE GÖN: ERTUĞRUL ALTINEL- ESKİŞEHİR