Emirdağ Kadın Kooperatifi Üyelerinden Kaymakam Bilici’ ye Ziyaret

Emirdağ Kadın Kooperatifi Başkanı Filiz Bilici ve kooperatif üyeleri Hümeyra Koyuncu, Şükriye Yeşildağ ve Zehra Sert Öz, Kaymakam Bilici’ yi makamında ziyaret etti.

Emirdağ Kadın Kooperatifi Başkanı Filiz Bilici ve kooperatif üyeleri Hümeyra Koyuncu, Şükriye Yeşildağ ve Zehra Sert Öz, Kaymakam Bilici’ yi makamında ziyaret etti.
Ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Kaymakam Bilici, Kooperatif Başkanı Filiz Bilici ve üyelerden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Kurulduğu ilk günden bu yana çalışmalarına hız kesmeden devam eden ve alanında Türkiye’ de lider kooperatiflerden olan, yaptıkları işlerden ötürü zirveye oturan ve artık bir marka olan Emirdağ Kadın Kooperatifini tebrik eden Kaymakam Bilici, ileriye dönük yapılacak projeler ve planlamalar hakkında da bilgiler aldı.
Kadınların iş gücünün ekonomiye yansıtılması, ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlayacaktır
Ev hanımlığından üretici konumuna geçirip, ürettikleri ürünlerin satışını sağlayan ve kadınlara bir gelir kapısı olan Emirdağ Kadın Kooperatifi’nin Başkanı Filiz Bilici ve üyelerine şimdiye kadar yaptıkları çalışmalar ve elde ettikleri başarılardan ötürü teşekkür eden Kaymakam Bilici, kadınların üretken birer bireyler olarak kendi ayakları üzerinde durabilmesi gerektiğinin altını çizerek, “Kadınların iş gücünün ekonomiye yansıtılması, ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlayacaktır. Onların hayatın her alanında aktif bireyler olarak yer almasını sağlayacak projeleri, çalışmaları sonuna kadar destekliyoruz. Bu bağlamda önemli çalışmalara imza atan kooperatifimizin bundan sonra da yapacakları faaliyetlerde yanlarında olacağımızı belirtmek istiyorum.” dedi.
Emirdağ Kadın Kooperatifi Başkanı Filiz Bilici ve üyeleri, kooperatife desteklerinden dolayı Kaymakam Osman Bilici’ ye teşekkür etti.