Menu
RSS
Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması "GELİR"

Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması …

Bu haftaki konuğumuz da F...

NERDE O KOMŞULAR

NERDE O KOMŞULAR

Sosyal medyada açlık, yok...

Depresyondan kurtulmak için 4 öneri

Depresyondan kurtulmak için 4 öneri

Sonbaharı geride bırakıp ...

Pirinç

Pirinç

Gardırobunuza bir bardak ...

WhatsApp toplu mesaj dönemi sona erdi

WhatsApp toplu mesaj dönemi sona er…

Dünyanın en popüler mesaj...

SEYREKBASAN

SEYREKBASAN

(1919 - 1984)Türkünün kon...

DERS ALMAMIZ DİLEĞİYLE

DERS ALMAMIZ DİLEĞİYLE

Apple kurucu ortağı ve CE...

Bende Kaymakam olmak istiyorum

Bende Kaymakam olmak istiyorum

Emirdağ Mithatpaşa Ortaok...

Ne Oldum Deme !

Ne Oldum Deme !

Genç adam iyi bir terziym...

“Akıl Ve Zeka Oyunları Atölye Sınıfı” açılışı yapıldı

“Akıl Ve Zeka Oyunları Atölye Sınıf…

    Emirdağ Cumhuriyet İl...

Prev Next

Eğitimde Güzel Örnekler

Eğitimde Güzel Örnekler

   Emirdağ Mithatpaşa Ortaokulunda hayata geçirilen ve 2023 Eğitim Vizyonu ile ilişkilendirilen Türkçe, İngilizce Sokağı ve Obeziteyle Mücadele projeleri
İlçe Kaymakamı Abdüssamed KILIÇ, Belediye Başkanı Serkan KOYUNCU ve diğer protokol üyelerince çalışmaları yerinde görmek amacıyla. Mithatpaşa Ortaokulunu ziyaret ettiler.
 
    Koridorlar Türkçe ve İngilizce görsellerle bolca zenginleştirilmiştir.
    Mithatpaşa Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Fazilet AKSU YILDIRIM İngilizce Sokağı’nı tanıtırken Türkçe Öğretmeni Seçil AKDENİZ de Türkçe Sokağı hakkında bilgilendirme yaptı.
Mithatpaşa Ortaokulu tarafından hayata geçirilen ve 2023 Eğitim Vizyonu ile ilişkilendirilen Türkçe ve İngilizce Sokağı projelerinde Türkçe ve İngilizcenin önemi vurgulanmak istenmiştir. Öğrencilerin eğlenmesi hem de eğlenirken Türkçe ve İngilizce ders konuları da dahil olmak üzere yeni şeyler öğrenmesi , Türkçe Sokağı’nın öğrencilerin dilimize daha yakın olmaları, dilimizi daha iyi kullanabilmeleri ve kitap okumaya yönlendirmesi , İngilizce Sokağı’nın günlük İngilizce kullanımını teşvik etmesi hedeflenmiştir. Bu hedef doğrultusunda koridorlar Türkçe ve İngilizce görsellerle bolca zenginleştirilmiştir.

      “Dil Sokağı” projeleri hem öğrencileri hem de velileri motive edip öğrencilerimizin ders başarılarını olumlu yönde etkilenmektedir.
      Türkçe ve İngilizce sokaklarındaki banklarda çocukların ve velilerin zaman geçirebilecekleri ortak alanlar oluşturulmuştur. Türkçe Sokağı projesi Türkçe Öğretmenleri Seçil AKDENİZ, Gökşen ÖZDEN KESKİN ve Veysel AKDENİZ tarafından, İngilizce Sokağı projesi İngilizce öğretmenleri M. Şeyma ŞENOL, Fazilet AKSU YILDIRIM ve Dilek ÇİNAR tarafından yürütülmektedir.

     Okulların çocuklar için günlerini geçirdikleri, zaman harcadıkları, öğrendikleri bir yer olmasının yanında aynı zamanda spor yaptıkları, hareket ettikleri bir ortam olduğuna dikkat çekmek için yapılan oyun alanları ile hareketli yaşamı teşvik ederek obezite ile bir nebze olsun mücadeleyi geliştirmek için hedeflenen Obeziteyle Mücadele projesi Teknoloji Tasarım Öğretmeni Murat KESKİN tarafından yürütülmektedir.
Projelerin hayata geçirilmesinde emeği geçenleri tebrik eder çalışmalarında başarılar dileriz.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık
Info for bonus Review William Hill here.