Menu
RSS
Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması "GELİR"

Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması …

Bu haftaki konuğumuz da F...

NERDE O KOMŞULAR

NERDE O KOMŞULAR

Sosyal medyada açlık, yok...

Depresyondan kurtulmak için 4 öneri

Depresyondan kurtulmak için 4 öneri

Sonbaharı geride bırakıp ...

Pirinç

Pirinç

Gardırobunuza bir bardak ...

WhatsApp toplu mesaj dönemi sona erdi

WhatsApp toplu mesaj dönemi sona er…

Dünyanın en popüler mesaj...

SEYREKBASAN

SEYREKBASAN

(1919 - 1984)Türkünün kon...

DERS ALMAMIZ DİLEĞİYLE

DERS ALMAMIZ DİLEĞİYLE

Apple kurucu ortağı ve CE...

Bende Kaymakam olmak istiyorum

Bende Kaymakam olmak istiyorum

Emirdağ Mithatpaşa Ortaok...

Ne Oldum Deme !

Ne Oldum Deme !

Genç adam iyi bir terziym...

“Akıl Ve Zeka Oyunları Atölye Sınıfı” açılışı yapıldı

“Akıl Ve Zeka Oyunları Atölye Sınıf…

    Emirdağ Cumhuriyet İl...

Prev Next

BÜYÜKŞEHİR İHTİYAÇ SAHİPLERİNE SEVGİ ELİ UZATIYOR

BÜYÜKŞEHİR İHTİYAÇ SAHİPLERİNE SEVGİ ELİ UZATIYOR

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı ile 2016 yılında başladığı ve büyük ilgi gören ‘Sevgi Eli Uzatıyoruz’ uygulamasına ara vermeden devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nin uzman personelleri ihtiyaç sahiplerinin evlerine giderek tansiyon ve ateş ölçümü, saç kesimi ve bakımı, tırnak ve cilt bakımı, banyo hizmetini ücretsiz olarak veriyor.
 Yaşlı, hasta ve engelli yakını olan vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’nin bu anlamlı hizmetinin kendileri için büyük kolaylık olduğunu ifade ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibine teşekkür ederken, Başkan Büyükerşen ise sosyal sorumluluk anlayışı ile bu projenin devam edeceğini ifade etti. Büyükerşen “Hastalarımız, engellilerimiz ve kendi ihtiyacını gideremeyecek durumda olan yaşlılarımızın bakımları oldukça zor ve sabır gerektiren bir iş. Belediye olarak bu konuda ailelerimize destek olmak istedik ve Sevgi Eli Uzatıyoruz projemizi hayata geçirdik. Proje kapsamında ekiplerimiz gelen talepler doğrultusunda vatandaşlarımızın evlerine giderek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın bakım ihtiyaçlarını gideriyorlar. Projeden faydalanan hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın ailelerinden çok olumlu tepkiler alıyoruz” diyerek bugüne dek 10 binden fazla yaşlı, hasta ve engelliye ulaştıklarını ifade etti. 
Hizmetin yaş ve cinsiyet ayırmaksızın tüm ihtiyaç sahiplerine verildiğini hatırlatan Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ise evden çıkamayacak durumda olan vatandaşların 0530 915 03 50-51 nolu telefonları arayarak hizmetler hakkında bilgi alabileceğini belirttiler.
Kaynak: http://www.eskisehir.bel.tr/icerik_dvm.php?icerik_id=5261&cat_icerik=1&menu_id=24&fbclid=IwAR3RCTDso4NpWIPQ2lunOvEtSoz0_8r1RLya4Z95ucf7g2u3F5RbJNgrwHY

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık
Info for bonus Review William Hill here.