Cumartesi, Şubat 24, 2024
Ana SayfaEğitimMutlu ve huzurlu gelecek Mesleki Teknik Eğitimle gelecek

Mutlu ve huzurlu gelecek Mesleki Teknik Eğitimle gelecek

Emirdağ Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden Büyük Başarı


Okul Müdürü Emin ÇINAR Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Okulumuz müdür yardımcısı Halil YİĞİT Bey’in kendisinin bizzat hazırlayıp sunduğu yaklaşık olarak 500 bin TL değeri olan MEGDEP projesi Manisa, Uşak, Kütahya ve Afyonkarahisar illerinden Zafer Kalkınma Ajansı’na başvuruları yapılan 99 proje içerisinden seçilen 27 proje içerisinde yer alarak kabul edilmiştir.
Bu proje kapsamında okulumuz Makine Teknolojisi alanına CNC frezeli tezgahı, Mobilya İç Mekan Teknolojisi alanına ahşap oyma ve oyuncak yapımı için CNC tezgahı, Motorlu Araçlar Teknolojisi alanına arıza tespit cihazı ve lastik sökme rot balans ayar cihazı ve Elektrik Elektronik alanına elektronik deney setleri alınarak atelye labaratuvarlarımızı donatmış olacağız. Öğrencilerimizin yeni teknolojik bilgilere sahip olmasını sağlayıp,mezun olduğunda gelişen ve değişen teknoloji sanayisine çabuk uyum saglamalarını, pratik bilgilerini gelistirdikten sonra sanayi sektör piyasasında ara eleman olarak değil aranan yetişmiş elaman olmasını istiyoruz. Bu projenin hazırlanmasında emeği geçen müdür yardımcımız Halil YİĞİT Bey’e okulumuz adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Tüm hayır severlerimizin ve mezun olan öğrencilerimizin okulumuza makina teçhizat yardımında bulunmasını rica ediyorum,herkesi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Mutlu ve huzurlu gelecek Mesleki Teknik Eğitimle gelecek…”

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments