Hayat Boyu Öğrenme Haftası

Haziran ayının ilk haftası "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" olarak belirlenmiş olup 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılında ilk defa kutlanmaktadır.

Haziran ayının ilk haftası “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” olarak belirlenmiş olup 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılında ilk defa kutlanmaktadır.
Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından HER ZAMAN, HER YERDE, HERKES İÇİN EĞİTİM anlayışıyla, hayat boyu öğrenme kültürünün geliştirilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri 1 Haziran 2021 Salı günü saat 10.00’da Atatürk Anıtına Çelenk Sunumu ile başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan EMEKSİZ tarafından gerçekleştirilen Çelenk Sunum Töreninde; ilçemizdeki Resmi Daire Amirleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri ve halkımız hazır bulundu.
Emirdağ Halk Eğitimi Merkezi tarafından hazırlanan, 3 Haziran 2021 Perşembe günü saat 11.00’de Emirdağ Kadın Kültür Evinde gerçekleştirilecek olan Hayat Boyu Öğrenme Haftası Programına tüm halkımız davetlidir.