EMİRDAĞLI Op. Dr. Bilen Özel, meslek hayatında 41’nci yılını onurla ve şerefle tamamlayarak emekli oldu

EMİRDAĞLI Op. Dr. Bilen Özel, meslek hayatında 41'nci yılını onurla ve şerefle tamamlayarak emekli oldu.

0
302

Eskişehir Şehir Hastanesi’nin kıdemli doktorlarından KBB uzmanı EMİRDAĞLI Op. Dr. Bilen Özel, meslek hayatında 41’nci yılını onurla ve şerefle tamamlayarak emekli oldu.

EMİRDAĞLI Op. Dr. Bilen Özel emeklilik veda töreninde yaptığı konuşmasında, ”Meslek hayatımda işimi severek ve gururla yaptım ve meslekte çok güzel yıllarım geçti. Tüm sağlık çalışanlarını tebrik ediyorum ve bu zorlu Pandemi döneminde göstermiş oldukları azimli ve özverili emeklerinden dolayı önce Şehir Hastanesi ailesine, sonrasında tıp dünyasına teşekkür ederim. Sağlıkta şiddetin olmadığı güzel yarınlar diliyorum’‘ dedi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 3bilen_ozel.jpg

Eskişehir Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Yaşar Bildirici düzenlenen törende, KBB uzmanı Op. Dr. Bilen Özel’e çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Eskişehir Sağlık Sen. Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, KBB uzmanı Op. Dr. Bilen Özel’e çalışmalarından dolayı teşekkür plaketini takdim etti.
Eskişehir Tabip Odası yönetim kurulu adına Uz. Dr. Nazan Aksaray, Emirdağlılar Vakfı yönetim kurulu, KBB Servisindeki mesai arkadaşları; KBB uzmanı Op. Dr. Bilen Özel’e çiçek buketi takdim ettiler ve birlikte alkışlarla uğurladılar ve Op. Dr. Bilen Özel’e emeklilik yaşamında sağlık ve mutlu ve huzurlu yıllar dilediler.
Eskişehir Şehir Hastanesi KBB uzmanı Op. Dr. Bilen Özel; görevi esnasında Eskişehir halkına ve Emirdağlılara sayısız hizmetleri oldu.

HABER / FOTOĞRAF: ERTUĞRUL ALTINEL – ESKİŞEHİR