25.Yılında 25 Proje İle Aday

Eskişehir’de 22 Mayısta yapılacak Emirdağlılar Vakfı Başkanlığına 25. yılda 25 projesiyle Sibel Erenoğlu aday olduğunu sosyal medya hesabından paylaştığı mektup ile açıkladı...
“Çok kıymetli Emirdağlı hemşehrim. Emirdağlılar Vakfımızın kuruluşunun 25. yılındayız! En güzel duygularla, niyetlerle ve büyük emeklerle 25 yıl önce kurulan vakfımızın gelişmesine, ilerlemesine, hemşehrilerimize katkısının artırılmasına, çok daha faydalı hale gelmesine bir katkı da biz koymak istiyoruz. Bu duygu, düşünce ve niyetlerle çıktığımız yolda mavi liste olarak vakfımızın 25.yılında 25 proje hazırladık. Projeleri yaşama geçirecek tecrübe, bilgi ve donanıma sahibiz. Gönüllüğü ilke edinmiş yönetimimle hazırladığımız 25 projemizin yaşama geçme heyecanını şimdiden yaşıyoruz.
22 Mayıs 2022 Pazar günü, Emirdağlılar Vakfı Olağan Genel Kurulu’nda, Emirdağlılar Vakfı Başkanlığına bu heyecanla adayım.
Genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temennimle, desteklerinizi bekliyor, en kalbi sevgi ve saygılarımı sunuyor, esenlikler diliyorum.
Sibel Erenoğlu
Emirdağlılar Vakfı Başkan Adayı (Mavi liste)”
Emirdağlılar Vakfı, 22 Mayıs Pazar günü yeni başkanını seçecek.